• "A&S ATUN LTD"
  • "A&S ATUN LTD"
  • "A&S ATUN LTD"

CHARTERING&FORWARDING

Dünyanın tüm limanlarından gemi kiralama ve konteyner yükünüzün kapınıza kadar gelmesini sağlayacak çözümler öneriyoruz.
Ex-Works; FOB; FOT; FAS; CNF; CIF; DDU; DEQ şartlarında parsiyel veya 20”; 40”; 40 hc-dc ve Open Top konteyner yüklerinizi dünyanın herhangi bir yerinden aktarmaktan memnuniyet duyacağız.

Rekabetin büyük önem kazandığı global ticaret koşullarında, ürünlerinin erken ve en kaliteli şekilde yükleme noktasından varış noktasına aktarılması ve müşteri memnuniyetini önem veren şirketimiz sizlerin Global Nakliye Ortağı olmaktan mutluluk duyar.

TURKON LINE YETKİLİ FORWARDER

Firmamız 01/01/2015 tarihinden itibaren, Gemlik, Alsancak ve Mersin limanları ve Gazimağusa arası düzenli konteyner taşımacılığı yapan TURKON hattının yetkili acentesi olmuştur. Bu ayrıcalığı siz değerli müşterilerimize rekabetçi navlun ve kaliteli hizmet olarak yansıtabilmenin ayrıcalığını da sahibiz.

ARKAS LINE YETKİLİ FORWARDER

Firmamız 01/08/2014 tarihinden itibaren, Gemlik, Alsancak ve Mersin limanları ve Gazimağusa arası düzenli konteyner taşımacılığı yapan ARKAS hattının yetkili acentesi olmuştur. Bu ayrıcalığı siz değerli müşterilerimize rekabetçi navlun ve kaliteli hizmet olarak yansıtabilmenin ayrıcalığını da sahibiz.

HAT TEMSİLCİLİKLERİ

MSC, Maersk, Yangming Line, Evergreen, ZIM Line, Bosphorus , CMA-CGM vb. dünyanın bilinen konteyner hatlarından Mersin aktarmalı ithalat – ihracat yükleriniz için de en uygun koşullarda çözümler sunmaktayız.

FIATA

Firmamız, 17 Temmuz 2014 tarihinden itibaren, FIATA olarak bilinen “International Federation of Freight Forwarders Association” Uluslararası Forwarder Birlikleri Federasyonu”na tam üye olmuştur.